Wczytywanie strony
x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Dziewczyny! Najwyższa pora, aby ogłosić wyniki naszego konkursu. Na wstępie chcemy wszystkim serdecznie podziękować za udział. Za każde udostępnienie, reakcję i komentarz. To wspaniałe, że jest Was tak wiele.

Skala komentarzy mocno nas zaskoczyła. Niesprawiedliwe byłoby nagrodzenie tylko jednej z Was, bo po raz kolejny udowodniłyście nam, że jesteście prawdziwymi specjalistkami w dbaniu o swoje włosy. Z tego względu, podczas trwania konkursu, postanowiliśmy dorzucić do puli kolejne dwa szampony, aby nie tylko zmotywować Was do działania, ale także by spośród Was wybrać te najlepsze. Wybór zwyciężczyń nie był łatwy, dlatego wyniki publikujemy dopiero dzisiaj…  
 


POSTANOWILISMY NAGRODZIĆ NASTĘPUJĄCE OSOBY:
 
  • Anula Wawrzyniak (data dodania komentarza: 13 czerwca, 18:56),
  • Agnieszka Bielska (data dodania komentarza: 7 czerwca, 15:20),
  • Anita Chudyga (data dodania komentarza: 8 czerwca, 22:59).
 

Laureatkom serdecznie gratulujemy! Bardzo prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej na nasz profil na facebook’u lub na adres e-mail: kontakt@miastowlosow.pl z dokładnymi danymi adresowymi oraz numerem telefonu.

Dla wszystkich osób, które wzięły udział w konkursie, mamy nagrody pocieszenia. Po godzinie 13:00 sprawdźcie swoje skrzynki wiadomości na facebook’u (również „Inne”). Będzie tam czekać na Was mała niespodzianka :)

Zachęcamy Was do obserwowania naszego profilu na facebook’u. Już w lipcu kolejne konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe letnie nagrody!

Galeria