Wczytywanie strony
x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Możesz wierzyć lub nie, ale każda z tych propozycji pozwoli zaoszczędzić Ci na drogich kremach i zabiegach medycyny estetycznej.
 


[Nie]porządny kok
 
Idealne, perfekcyjnie wyglądające upięcia nie są już modne i niestety dodają lat. Jest jednak coś, co jednocześnie jest eleganckie i dzięki czemu wyglądamy młodziej - kok. Wystarczy, że po upięciu włosów lekko zmierzwisz je dłonią, tak aby stworzyć [nie]porządny kok.


Źródło: Pinterest


Luźne loki
 
Najważniejsza rzecz: muszą wyglądać naturalnie i beztrosko. Wystarczy, że lekko podkręcisz je lokówką po suszeniu, a następnie delikatnie roztrzepiesz palcami. Pamiętaj, że nie mogą wyglądać zbyt perfekcyjnie!


Źródło: Pinterest


Upięcie z warkoczami
 
Zawsze wygląda stylowo.  Staraj się jednak nie nosić warkocza/y luźno puszczonego, chyba że bardzo tęsknisz za swoimi młodzieńczymi latami.


Źródło: Pinterest


Delikatne fale
 
Fale mają to do siebie, że idealnie wyglądają na trochę krótszych cięciach, np. typu bob lub lobie, czyli dłuższym bobie. Zmierzwione fale zawsze wyglądają naturalnie i młodzieńczo.


Źródło: PinterestKrótkie cięcie
 
To bzdura, że krótkie cięcia dodają lat. Wystarczy, że będziesz przestrzegać dwóch bardzo ważnych zasad: fryzura musi być zawsze nienagannie ostrzyżona i trzeba pilnować comiesięcznych wizyt u swojego stylisty. Ta fryzura ma dużą zaletę - w zależności jak ją ułożysz, możesz nadać jej różne formy.


Źródło: Pinterest

Galeria