Wczytywanie strony
x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się popielatym blondem, teraz przyszła kolej na koloryzację ash brown hair. Przypadnie ona do gustu nie tylko brunetkom, ale również ciemnym blondynkom.  Ash brown hair łączy w sobie chłodne srebrzyste tonacje z brązem. Naszym zdaniem na pewno zostanie hitem wiosny 2018!

 
Ash brown hair - hit wiosny 2018
Źródło: pinterest
 
W ostatnim czasie na porstala Instagram i Pinterest pojawiło się wiele pomysłów na pofarbowanie włosów w ten właśnie sposób. Od balejażu w odcieniach popielatego brązu i szarości, po ombre w kolorze grafitowym, przeplatającym się z beżem. Efekty takich koloryzacji robią ogromne wrażenie i wydają się niezwykle ciekawe. A co najważniejsze, nie wyglądają dziwnie i łatwo je utrzymać. Do podtrzymania efektu wystarczy używać fioletowego szamponu i odżywki, które dbają o rozjaśnione włosy i pilnują, by nie zmieniły koloru. Taka fryzura idealnie sprawdzi się w pracy czy w innych oficjalnych spotkaniach.
 

Źródło: Pinterest

Jeśli planujesz zmianę koloru włosów na wiosnę, być może warto zdecydować się na ash brown hair. Ten odcień jest niezwykle twarzowy, wygląda niesamowicie ciekawie i wbrew pozorom idealnie pasuje do wiosennej aury. 
 
Ash brown hair - Hit wiosny 2018
Źródło: pinterest

Ash brown hair - hit wiosny 2018
Źródło: Pinterest


Ash Brown Hair
Źródło: Pinterest


Źródło: Pinterest


Źródło: Pinterest


Galeria