Wczytywanie strony
x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
26 maja to wyjątkowy dzień – w tym dniu święto obchodzą nasze wspaniałe mamy. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest to postać w życiu każdego człowieka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję! Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojej mamy, możesz skorzystać z naszej wspaniałej promocji. Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy oryginalny prezent dla wszystkich mam.

 
Od 15 do 26 maja do KAŻDEGO zamówienia złożonego w naszym sklepie szczotkę Paul Mitchell Sculpting Brush otrzymasz w PREZENCIE.
Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.


CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ PREZENT?

Aby otrzymać prezent należy złożyć zamówienie w naszym sklepie, a następnie w podsumowaniu zamówienia wybrać prezent. Zostanie on przydzielony automatycznie z kwotą 0,00 zł. Jeśli nie wybierzesz prezentu w podsumowaniu zamówienia, prezent nie zostanie wysłany.


PROMOCJA TRWA DO 26 MAJA LUB WYCZERPANIA ZAPASÓW. PROMOCJA NIE ŁĄCZY SIĘ Z KODAMI RABATOWYMI (Możliwe jest skorzystanie z kodu rabatowego lub wybór prezentu).

 

Galeria