Wczytywanie strony
x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
W przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki masz możliwość rezygnacji z umowy kupna. Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie produktu nie noszącego śladów użytkowania, uszkodzenia, w oryginalnym opakowaniu - dopuszczalna jest sytuacja w której otworzysz oryginalne opakowanie celem zapoznania się z zawartością; towar odsyłany jest na koszt Klienta. Do produktu należy załączyć dokument sprzedaży: paragon lub fakturę VAT. Dodatkowo prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

Paczkę (odpowiednio zabezpieczoną) należy odesłać pod adres:

SKD DISTIRBUTION Sp. z o.o.
ul. Ruczaj 89
02-997 Warszawa

 
POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY:


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, otrzymujesz zwrot wartości zamówionych produktów, wraz z kosztem przesyłki, w każdym przypadku nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji o dokonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności przez Sklep zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Ciebie w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.


Koszty odesłania towaru ponosi kupujący.